UES1A220MDM1TA
NichiconNichicon
UES1A220MDM1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UES1A220MDM1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UES1A220MDM1TA.pdf2.UES1A220MDM1TA.pdf
  • Pranešimas
UES1A220MDM1TA specifikacijos
Dalies numeris UES1A220MDM1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 541703 pcs Duomenų lapas 1.UES1A220MDM1TA.pdf2.UES1A220MDM1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UES Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Talpa 22µF
Programos Audio
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UES1A102MHM
UES1A102MHM
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Sandelyje: 186135 pcs
parsisiųsti: UES1A102MHM.pdf
RFQ
UES1A220MDM
UES1A220MDM
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL