UES0J101MPM
NichiconNichicon
UES0J101MPM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UES0J101MPM
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UES0J101MPM.pdf2.UES0J101MPM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UES0J101MPM specifikacijos
Dalies numeris UES0J101MPM Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 499973 pcs Duomenų lapas 1.UES0J101MPM.pdf2.UES0J101MPM.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UES Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16297
UES0J101MPM-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 100µF Programos Audio