UEP1J330MPD1TD
NichiconNichicon
UEP1J330MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UEP1J330MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UEP1J330MPD1TD.pdf2.UEP1J330MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UEP1J330MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UEP1J330MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123649 pcs Duomenų lapas 1.UEP1J330MPD1TD.pdf2.UEP1J330MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UEP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 98mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 196mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 33µF