UCZ2A181MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCZ2A181MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 180UF 20% 100V SMD
Duomenų lapai: 1.UCZ2A181MNQ1ZD.pdf2.UCZ2A181MNQ1ZD.pdf3.UCZ2A181MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
UCZ2A181MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UCZ2A181MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 180UF 20% 100V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 66521 pcs Duomenų lapas 1.UCZ2A181MNQ1ZD.pdf2.UCZ2A181MNQ1ZD.pdf3.UCZ2A181MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UCZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 170 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 170 mOhm @ 100kHz 3500 Hrs @ 125°C
Talpa 180µF Programos General Purpose