UCZ1V142MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCZ1V142MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1400UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: 1.UCZ1V142MNQ1ZD.pdf2.UCZ1V142MNQ1ZD.pdf3.UCZ1V142MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
160 pcs
  • Pranešimas
UCZ1V142MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UCZ1V142MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1400UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 60595 pcs Duomenų lapas 1.UCZ1V142MNQ1ZD.pdf2.UCZ1V142MNQ1ZD.pdf3.UCZ1V142MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UCZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 45 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 1400µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 45 mOhm @ 100kHz 3500 Hrs @ 125°C
Talpa 1400µF Programos General Purpose