UCZ1K271MNQ1ZD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCZ1K271MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 80V SMD
Duomenų lapai: 1.UCZ1K271MNQ1ZD.pdf2.UCZ1K271MNQ1ZD.pdf3.UCZ1K271MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
240 pcs
  • Pranešimas
UCZ1K271MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UCZ1K271MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 80V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 77491 pcs Duomenų lapas 1.UCZ1K271MNQ1ZD.pdf2.UCZ1K271MNQ1ZD.pdf3.UCZ1K271MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 80V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UCZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 190 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 270µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 190 mOhm @ 100kHz 3500 Hrs @ 125°C
Talpa 270µF Programos General Purpose