UCZ1J751MNQ1ZD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCZ1J751MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 750UF 20% 63V SMD
Duomenų lapai: 1.UCZ1J751MNQ1ZD.pdf2.UCZ1J751MNQ1ZD.pdf3.UCZ1J751MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
160 pcs
  • Pranešimas
UCZ1J751MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UCZ1J751MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 750UF 20% 63V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 57603 pcs Duomenų lapas 1.UCZ1J751MNQ1ZD.pdf2.UCZ1J751MNQ1ZD.pdf3.UCZ1J751MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UCZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.886" (22.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 68 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 750µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 68 mOhm @ 100kHz 4000 Hrs @ 125°C
Talpa 750µF Programos General Purpose