UCZ1J181MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCZ1J181MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 180UF 20% 63V SMD
Duomenų lapai: 1.UCZ1J181MNQ1ZD.pdf2.UCZ1J181MNQ1ZD.pdf3.UCZ1J181MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
280 pcs
  • Pranešimas
UCZ1J181MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UCZ1J181MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 180UF 20% 63V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 64360 pcs Duomenų lapas 1.UCZ1J181MNQ1ZD.pdf2.UCZ1J181MNQ1ZD.pdf3.UCZ1J181MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UCZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 200 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 180µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
Talpa 180µF Programos General Purpose