UCYW66R8MPD1TD
NichiconNichicon
UCYW66R8MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCYW66R8MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6.8UF 20% 420V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UCYW66R8MPD1TD.pdf2.UCYW66R8MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UCYW66R8MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UCYW66R8MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6.8UF 20% 420V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129188 pcs Duomenų lapas 1.UCYW66R8MPD1TD.pdf2.UCYW66R8MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 420V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UCY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 210mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13354-1
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6.8µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Talpa 6.8µF Programos General Purpose