UCYW6390MHD
NichiconNichicon
UCYW6390MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCYW6390MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 39UF 20% 420V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UCYW6390MHD.pdf2.UCYW6390MHD.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UCYW6390MHD specifikacijos
Dalies numeris UCYW6390MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 39UF 20% 420V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80340 pcs Duomenų lapas 1.UCYW6390MHD.pdf2.UCYW6390MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 420V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UCY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 430mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 860mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-6867
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.299" (33.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 39µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Talpa 39µF Programos General Purpose