UCY2W560MHD3TN
NichiconNichicon
UCY2W560MHD3TN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCY2W560MHD3TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UCY2W560MHD3TN.pdf2.UCY2W560MHD3TN.pdf
  • Pranešimas
UCY2W560MHD3TN specifikacijos
Dalies numeris UCY2W560MHD3TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38996 pcs Duomenų lapas 1.UCY2W560MHD3TN.pdf2.UCY2W560MHD3TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UCY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 560mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.12A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13343-1
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 56µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Talpa 56µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UCY2W6R8MPD
UCY2W6R8MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Sandelyje: 210370 pcs
parsisiųsti: UCY2W6R8MPD.pdf
RFQ
UCY2W560MHD3
UCY2W560MHD3
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL