UCY2D820MHD3
NichiconNichicon
UCY2D820MHD3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCY2D820MHD3
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UCY2D820MHD3.pdf2.UCY2D820MHD3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
UCY2D820MHD3 specifikacijos
Dalies numeris UCY2D820MHD3 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63619 pcs Duomenų lapas 1.UCY2D820MHD3.pdf2.UCY2D820MHD3.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UCY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 690mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.38A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai UCY2D820MHD6
UCY2D820MHD6-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 82µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Talpa 82µF Programos General Purpose