UCX1V122MNQ1MS
NichiconNichicon
UCX1V122MNQ1MS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCX1V122MNQ1MS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1200UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: 1.UCX1V122MNQ1MS.pdf2.UCX1V122MNQ1MS.pdf3.UCX1V122MNQ1MS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
UCX1V122MNQ1MS specifikacijos
Dalies numeris UCX1V122MNQ1MS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1200UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41901 pcs Duomenų lapas 1.UCX1V122MNQ1MS.pdf2.UCX1V122MNQ1MS.pdf3.UCX1V122MNQ1MS.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UCX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-13610-6
Darbinė temperatūra -40°C ~ 135°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 mOhm Išsamus aprašymas 1200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 135°C
Talpa 1200µF Programos General Purpose