UCX1E332MNQ1MS
NichiconNichicon
UCX1E332MNQ1MS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCX1E332MNQ1MS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: 1.UCX1E332MNQ1MS.pdf2.UCX1E332MNQ1MS.pdf3.UCX1E332MNQ1MS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
75 pcs
150 pcs
375 pcs
525 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
UCX1E332MNQ1MS specifikacijos
Dalies numeris UCX1E332MNQ1MS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76675 pcs Duomenų lapas 1.UCX1E332MNQ1MS.pdf2.UCX1E332MNQ1MS.pdf3.UCX1E332MNQ1MS.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UCX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.2A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-13592-2
UCX1E332MNQ1GS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 135°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.886" (22.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 35 mOhm Išsamus aprašymas 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 35 mOhm 2000 Hrs @ 135°C
Talpa 3300µF Programos General Purpose