UCL1C681MNL1GS
NichiconNichicon
UCL1C681MNL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCL1C681MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: 1.UCL1C681MNL1GS.pdf2.UCL1C681MNL1GS.pdf3.UCL1C681MNL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UCL1C681MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris UCL1C681MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 246164 pcs Duomenų lapas 1.UCL1C681MNL1GS.pdf2.UCL1C681MNL1GS.pdf3.UCL1C681MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UCL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 595mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.19A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-3928-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 60 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Talpa 680µF