UCD1V102MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCD1V102MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: 1.UCD1V102MNQ1ZD.pdf2.UCD1V102MNQ1ZD.pdf3.UCD1V102MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
180 pcs
  • Pranešimas
UCD1V102MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UCD1V102MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 66707 pcs Duomenų lapas 1.UCD1V102MNQ1ZD.pdf2.UCD1V102MNQ1ZD.pdf3.UCD1V102MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UCD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose