UCD1K680MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCD1K680MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 68UF 20% 80V SMD
Duomenų lapai: 1.UCD1K680MNQ1ZD.pdf2.UCD1K680MNQ1ZD.pdf3.UCD1K680MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
350 pcs
  • Pranešimas
UCD1K680MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UCD1K680MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 68UF 20% 80V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 104766 pcs Duomenų lapas 1.UCD1K680MNQ1ZD.pdf2.UCD1K680MNQ1ZD.pdf3.UCD1K680MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 80V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UCD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 68µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 68µF Programos General Purpose