UCA2E470MHD
NichiconNichicon
UCA2E470MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCA2E470MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UCA2E470MHD.pdf2.UCA2E470MHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
UCA2E470MHD specifikacijos
Dalies numeris UCA2E470MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84647 pcs Duomenų lapas 1.UCA2E470MHD.pdf2.UCA2E470MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UCA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 360mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 720mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Talpa 47µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UCA2E151MHD
UCA2E151MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL
Sandelyje: 76975 pcs
parsisiųsti: UCA2E151MHD.pdf
RFQ
UCA2E680MHD1TN
UCA2E680MHD1TN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Sandelyje: 115829 pcs
parsisiųsti: UCA2E680MHD1TN.pdf
RFQ
UCA2E470MHD6TN
UCA2E470MHD6TN
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL