UCA2E100MPD
NichiconNichicon
UCA2E100MPD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UCA2E100MPD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UCA2E100MPD.pdf2.UCA2E100MPD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UCA2E100MPD specifikacijos
Dalies numeris UCA2E100MPD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 317243 pcs Duomenų lapas 1.UCA2E100MPD.pdf2.UCA2E100MPD.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UCA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-14915
UCA2E100MPD-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 10µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 10µF Programos General Purpose