UBY2A271MHL1TN
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBY2A271MHL1TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 100V T/H
Duomenų lapai: UBY2A271MHL1TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UBY2A271MHL1TN specifikacijos
Dalies numeris UBY2A271MHL1TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 100V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62407 pcs Duomenų lapas UBY2A271MHL1TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UBY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.07A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.14A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-17779-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 135°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 53 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 270µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 53 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Talpa 270µF Programos Automotive