UBX2C560MHL1TO
NichiconNichicon
UBX2C560MHL1TO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBX2C560MHL1TO
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 56UF 20% 160V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UBX2C560MHL1TO.pdf2.UBX2C560MHL1TO.pdf
  • Pranešimas
UBX2C560MHL1TO specifikacijos
Dalies numeris UBX2C560MHL1TO Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 56UF 20% 160V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83286 pcs Duomenų lapas 1.UBX2C560MHL1TO.pdf2.UBX2C560MHL1TO.pdf
Įtampa - Įvertinta 160V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UBX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13239-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 56µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
Talpa 56µF Programos Automotive
Susiję produktai
UBX2D100MPL
UBX2D100MPL
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Sandelyje: 127412 pcs
parsisiųsti: UBX2D100MPL.pdf
RFQ
UBX2C560MHL
UBX2C560MHL
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 56UF 20% 160V RADIAL