UBX2A330MPL1TD
NichiconNichicon
UBX2A330MPL1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBX2A330MPL1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UBX2A330MPL1TD.pdf2.UBX2A330MPL1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UBX2A330MPL1TD specifikacijos
Dalies numeris UBX2A330MPL1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120838 pcs Duomenų lapas 1.UBX2A330MPL1TD.pdf2.UBX2A330MPL1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UBX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 255mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 510mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13230-3
UBX2A330MPD1TD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
Talpa 33µF Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UBX2A330MPL
UBX2A330MPL
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL