UBX1J681MHL
NichiconNichicon
UBX1J681MHL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBX1J681MHL
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UBX1J681MHL.pdf2.UBX1J681MHL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UBX1J681MHL specifikacijos
Dalies numeris UBX1J681MHL Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65839 pcs Duomenų lapas 1.UBX1J681MHL.pdf2.UBX1J681MHL.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UBX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 760mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.52A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13057
UBX1J681MHL-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 150°C
Talpa 680µF Programos Automotive