UBW2A330MPD1TD
NichiconNichicon
UBW2A330MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBW2A330MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UBW2A330MPD1TD.pdf2.UBW2A330MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UBW2A330MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UBW2A330MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 139447 pcs Duomenų lapas 1.UBW2A330MPD1TD.pdf2.UBW2A330MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UBW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13187-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 135°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 800 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 135°C Talpa 33µF