UBW1V102MHD1TN
NichiconNichicon
UBW1V102MHD1TN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBW1V102MHD1TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UBW1V102MHD1TN.pdf2.UBW1V102MHD1TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UBW1V102MHD1TN specifikacijos
Dalies numeris UBW1V102MHD1TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43859 pcs Duomenų lapas 1.UBW1V102MHD1TN.pdf2.UBW1V102MHD1TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UBW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.347A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.01A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13179-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 135°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 31 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 135°C Talpa 1000µF