UBW1H331MPD
NichiconNichicon
UBW1H331MPD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBW1H331MPD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UBW1H331MPD.pdf2.UBW1H331MPD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
UBW1H331MPD specifikacijos
Dalies numeris UBW1H331MPD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67729 pcs Duomenų lapas 1.UBW1H331MPD.pdf2.UBW1H331MPD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UBW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.33A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 135°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can Talpa 330µF