UBW1C222MHD1TN
NichiconNichicon
UBW1C222MHD1TN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBW1C222MHD1TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UBW1C222MHD1TN.pdf2.UBW1C222MHD1TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
UBW1C222MHD1TN specifikacijos
Dalies numeris UBW1C222MHD1TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94447 pcs Duomenų lapas 1.UBW1C222MHD1TN.pdf2.UBW1C222MHD1TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UBW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.541A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13146-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 135°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 24 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 135°C Talpa 2200µF