UBT1K471MHD8TN
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBT1K471MHD8TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 80V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.UBT1K471MHD8TN.pdf2.UBT1K471MHD8TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
UBT1K471MHD8TN specifikacijos
Dalies numeris UBT1K471MHD8TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 80V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 62535 pcs Duomenų lapas 1.UBT1K471MHD8TN.pdf2.UBT1K471MHD8TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 80V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UBT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 470µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Talpa 470µF Programos Automotive