UBT1E331MPD
NichiconNichicon
UBT1E331MPD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBT1E331MPD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UBT1E331MPD.pdf2.UBT1E331MPD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UBT1E331MPD specifikacijos
Dalies numeris UBT1E331MPD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 276778 pcs Duomenų lapas 1.UBT1E331MPD.pdf2.UBT1E331MPD.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UBT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 472.5mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-14866
UBT1E331MPD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 75 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.709" (18.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Talpa 330µF Programos Automotive