UBT1A332MHD1TN
NichiconNichicon
UBT1A332MHD1TN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBT1A332MHD1TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UBT1A332MHD1TN.pdf2.UBT1A332MHD1TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
UBT1A332MHD1TN specifikacijos
Dalies numeris UBT1A332MHD1TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87486 pcs Duomenų lapas 1.UBT1A332MHD1TN.pdf2.UBT1A332MHD1TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UBT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.541A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-4490-3
UBT1A332MHD1TD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 24 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C Talpa 3300µF