UBC1V102MNS1MS
NichiconNichicon
UBC1V102MNS1MS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBC1V102MNS1MS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: 1.UBC1V102MNS1MS.pdf2.UBC1V102MNS1MS.pdf3.UBC1V102MNS1MS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
UBC1V102MNS1MS specifikacijos
Dalies numeris UBC1V102MNS1MS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32405 pcs Duomenų lapas 1.UBC1V102MNS1MS.pdf2.UBC1V102MNS1MS.pdf3.UBC1V102MNS1MS.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UBC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 770.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.15A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-4472-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.886" (22.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 150°C
Talpa 1000µF Programos Automotive