UBC1C102MNS1MS
NichiconNichicon
UBC1C102MNS1MS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBC1C102MNS1MS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: 1.UBC1C102MNS1MS.pdf2.UBC1C102MNS1MS.pdf3.UBC1C102MNS1MS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
  • Pranešimas
UBC1C102MNS1MS specifikacijos
Dalies numeris UBC1C102MNS1MS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71214 pcs Duomenų lapas 1.UBC1C102MNS1MS.pdf2.UBC1C102MNS1MS.pdf3.UBC1C102MNS1MS.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UBC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 569.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-4453-2
UBC1C102MNS1MS-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 150°C
Talpa 1000µF Programos Automotive