UAQ2G560MHD6
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UAQ2G560MHD6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UAQ2G560MHD6.pdf2.UAQ2G560MHD6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
  • Pranešimas
UAQ2G560MHD6 specifikacijos
Dalies numeris UAQ2G560MHD6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50869 pcs Duomenų lapas 1.UAQ2G560MHD6.pdf2.UAQ2G560MHD6.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UAQ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 320mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 512mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.319" (33.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 56µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 56µF