TVX2W220MCD
NichiconNichicon
TVX2W220MCD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVX2W220MCD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 450V AXIAL
Duomenų lapai: 1.TVX2W220MCD.pdf2.TVX2W220MCD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TVX2W220MCD specifikacijos
Dalies numeris TVX2W220MCD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 450V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66684 pcs Duomenų lapas 1.TVX2W220MCD.pdf2.TVX2W220MCD.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia x 1.319" L (16.00mm x 33.50mm)
Serija TVX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Kiti vardai 493-13383
TVX2W220MCD-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 22µF Programos General Purpose