TVX2A330MAD1LS
NichiconNichicon
TVX2A330MAD1LS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVX2A330MAD1LS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 100V AXIAL
Duomenų lapai: 1.TVX2A330MAD1LS.pdf2.TVX2A330MAD1LS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TVX2A330MAD1LS specifikacijos
Dalies numeris TVX2A330MAD1LS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 100V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96386 pcs Duomenų lapas 1.TVX2A330MAD1LS.pdf2.TVX2A330MAD1LS.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm)
Serija TVX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial, Can Kiti vardai 493-14341-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 33µF Programos General Purpose