TVX1V471MCD1LT
NichiconNichicon
TVX1V471MCD1LT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVX1V471MCD1LT
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 35V AXIAL
Duomenų lapai: 1.TVX1V471MCD1LT.pdf2.TVX1V471MCD1LT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TVX1V471MCD1LT specifikacijos
Dalies numeris TVX1V471MCD1LT Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 35V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100462 pcs Duomenų lapas 1.TVX1V471MCD1LT.pdf2.TVX1V471MCD1LT.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia x 1.024" L (10.00mm x 26.00mm)
Serija TVX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 610mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 915mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial, Can Kiti vardai 493-14339-2
493-14339-3-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 470µF Programos General Purpose