TVX1J222MDD
NichiconNichicon
TVX1J222MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVX1J222MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 63V AXIAL
Duomenų lapai: 1.TVX1J222MDD.pdf2.TVX1J222MDD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TVX1J222MDD specifikacijos
Dalies numeris TVX1J222MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 63V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32763 pcs Duomenų lapas 1.TVX1J222MDD.pdf2.TVX1J222MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija TVX Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Kiti vardai 493-14417
TVX1J222MDD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 2200µF Programos General Purpose