TVX1H332MDD
NichiconNichicon
TVX1H332MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVX1H332MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 50V AXIAL
Duomenų lapai: 1.TVX1H332MDD.pdf2.TVX1H332MDD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TVX1H332MDD specifikacijos
Dalies numeris TVX1H332MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29289 pcs Duomenų lapas 1.TVX1H332MDD.pdf2.TVX1H332MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija TVX Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Kiti vardai 493-13372
TVX1H332MDD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 3300µF Programos General Purpose