TVX1E102MCD1LT
NichiconNichicon
TVX1E102MCD1LT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVX1E102MCD1LT
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 25V 20% AXIAL
Duomenų lapai: 1.TVX1E102MCD1LT.pdf2.TVX1E102MCD1LT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
350 pcs
700 pcs
  • Pranešimas
TVX1E102MCD1LT specifikacijos
Dalies numeris TVX1E102MCD1LT Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 25V 20% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83342 pcs Duomenų lapas 1.TVX1E102MCD1LT.pdf2.TVX1E102MCD1LT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.512" Dia x 1.024" L (13.00mm x 26.00mm)
Serija TVX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.035A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial, Can Kiti vardai 493-14321-2
493-14321-3-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose