RSA0E391MCN1GS
NichiconNichicon
RSA0E391MCN1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RSA0E391MCN1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
Duomenų lapai: 1.RSA0E391MCN1GS.pdf2.RSA0E391MCN1GS.pdf3.RSA0E391MCN1GS.pdf
  • Pranešimas
RSA0E391MCN1GS specifikacijos
Dalies numeris RSA0E391MCN1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 385038 pcs Duomenų lapas 1.RSA0E391MCN1GS.pdf2.RSA0E391MCN1GS.pdf3.RSA0E391MCN1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm) Serija FPCAP, RSA
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 316mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.16A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-7365-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 14 mOhm Išsamus aprašymas 390µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 14 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 390µF Programos General Purpose