RR71A101MDN1
NichiconNichicon
RR71A101MDN1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RR71A101MDN1
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V T/H
Duomenų lapai: 1.RR71A101MDN1.pdf2.RR71A101MDN1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RR71A101MDN1 specifikacijos
Dalies numeris RR71A101MDN1 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 301677 pcs Duomenų lapas 1.RR71A101MDN1.pdf2.RR71A101MDN1.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RR7
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 560mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-3711
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm Išsamus aprašymas 100µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 100µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RR70J681MDN1PH
RR70J681MDN1PH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
Sandelyje: 206026 pcs
parsisiųsti: RR70J681MDN1PH.pdf
RFQ
RR71A101MDN1KX
RR71A101MDN1KX
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V T/H
Sandelyje: 266821 pcs
parsisiųsti: RR71A101MDN1KX.pdf
RFQ
RR70J821MDN1
RR70J821MDN1
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
parsisiųsti: RR70J821MDN1.pdf
RR71A101MDN1PX
RR71A101MDN1PX