RR70J151MDN1KX
NichiconNichicon
RR70J151MDN1KX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RR70J151MDN1KX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H
Duomenų lapai: 1.RR70J151MDN1KX.pdf2.RR70J151MDN1KX.pdf
  • Pranešimas
RR70J151MDN1KX specifikacijos
Dalies numeris RR70J151MDN1KX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 295532 pcs Duomenų lapas 1.RR70J151MDN1KX.pdf2.RR70J151MDN1KX.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RR7
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 560mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm
Išsamus aprašymas 150µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 150µF