RR50G561MDN1KX
NichiconNichicon
RR50G561MDN1KX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RR50G561MDN1KX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
Duomenų lapai: 1.RR50G561MDN1KX.pdf2.RR50G561MDN1KX.pdf
  • Pranešimas
RR50G561MDN1KX specifikacijos
Dalies numeris RR50G561MDN1KX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 263327 pcs Duomenų lapas 1.RR50G561MDN1KX.pdf2.RR50G561MDN1KX.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RR5
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 663mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.63A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5 mOhm
Išsamus aprašymas 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 560µF