RR50E102MDN1
NichiconNichicon
RR50E102MDN1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RR50E102MDN1
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V TH
Duomenų lapai: 1.RR50E102MDN1.pdf2.RR50E102MDN1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RR50E102MDN1 specifikacijos
Dalies numeris RR50E102MDN1 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 271558 pcs Duomenų lapas 1.RR50E102MDN1.pdf2.RR50E102MDN1.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RR5
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 663mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.63A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-3690
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5 mOhm Išsamus aprašymas 1000µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose