RPS0J561MCN1GS
NichiconNichicon
RPS0J561MCN1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RPS0J561MCN1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: 1.RPS0J561MCN1GS.pdf2.RPS0J561MCN1GS.pdf3.RPS0J561MCN1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
RPS0J561MCN1GS specifikacijos
Dalies numeris RPS0J561MCN1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 147009 pcs Duomenų lapas 1.RPS0J561MCN1GS.pdf2.RPS0J561MCN1GS.pdf3.RPS0J561MCN1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RPS
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 440mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.4A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-3838-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.461" (11.70mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 14 mOhm Išsamus aprašymas 560µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 14 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 560µF Programos General Purpose