RNU1E391MDNASQ
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNU1E391MDNASQ
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 390UF 20% 25V T/H
Duomenų lapai: 1.RNU1E391MDNASQ.pdf2.RNU1E391MDNASQ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNU1E391MDNASQ specifikacijos
Dalies numeris RNU1E391MDNASQ Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 390UF 20% 25V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57901 pcs Duomenų lapas 1.RNU1E391MDNASQ.pdf2.RNU1E391MDNASQ.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija FPCAP, RNU
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 500mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16406
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 14 mOhm Išsamus aprašymas 390µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 14 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 390µF Programos General Purpose