RNU1E221MDNASQPX
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNU1E221MDNASQPX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H
Duomenų lapai: 1.RNU1E221MDNASQPX.pdf2.RNU1E221MDNASQPX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNU1E221MDNASQPX specifikacijos
Dalies numeris RNU1E221MDNASQPX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71247 pcs Duomenų lapas 1.RNU1E221MDNASQPX.pdf2.RNU1E221MDNASQPX.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNU
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 465mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.65A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16403-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 16 mOhm Išsamus aprašymas 220µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 220µF Programos General Purpose