RNU0J681MDN1
NichiconNichicon
RNU0J681MDN1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNU0J681MDN1
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
Duomenų lapai: 1.RNU0J681MDN1.pdf2.RNU0J681MDN1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
RNU0J681MDN1 specifikacijos
Dalies numeris RNU0J681MDN1 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 231985 pcs Duomenų lapas 1.RNU0J681MDN1.pdf2.RNU0J681MDN1.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNU
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 570mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm
Išsamus aprašymas 680µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 680µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RNU0J221MDS1
RNU0J221MDS1
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V T/H
Sandelyje: 256566 pcs
parsisiųsti: RNU0J221MDS1.pdf
RFQ
RNU0J471MDN1PX
RNU0J471MDN1PX
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Sandelyje: 282728 pcs
parsisiųsti: RNU0J471MDN1PX.pdf
RFQ
RNU0J681MDN1PX
RNU0J681MDN1PX
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H