RNS1E101MDN1
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNS1E101MDN1
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V T/H
Duomenų lapai: 1.RNS1E101MDN1.pdf2.RNS1E101MDN1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNS1E101MDN1 specifikacijos
Dalies numeris RNS1E101MDN1 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 76932 pcs Duomenų lapas 1.RNS1E101MDN1.pdf2.RNS1E101MDN1.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija FPCAP, RNS
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 450mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.5A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-17571
RNS1E101MDN1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15 mOhm
Išsamus aprašymas 100µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 15 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 100µF