RNS1D330MDS1PX
NichiconNichicon
RNS1D330MDS1PX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNS1D330MDS1PX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V T/H
Duomenų lapai: 1.RNS1D330MDS1PX.pdf2.RNS1D330MDS1PX.pdf
  • Pranešimas
RNS1D330MDS1PX specifikacijos
Dalies numeris RNS1D330MDS1PX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 359941 pcs Duomenų lapas 1.RNS1D330MDS1PX.pdf2.RNS1D330MDS1PX.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm) Serija FPCAP, RNS
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 220mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.2A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 49 mOhm
Išsamus aprašymas 33µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 49 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 33µF